AKTUALITY

 


Akce předškolák
V pondělí 22.října v 9.00 hod. odjíždíme s předškoláky do Muzea skla ve vile Potrheimka. Vybíráme 160,-kč na vstup, program v muzeum a autobus. Na oběd na vrátíme. S sebou jako již obvykle batůžek s pitím v dobře uzavíratelné lahvi a malou dobrůtku, Nasvačíme se do 9.OO ve školce. Hezký den všem.


Sociální příspěvek na proplacení stravování
Rodiče ve složité sociální situaci mohou žádat MČ o příspěvek na proplacení stravování (žádosti visí v šatnách). Změny v platbě obědů mohou nastat až po oficiální informaci z MČ Praha 5 o uznání příspěvku.


Školné a stravné
Školné je pro tento rok 690,- Kč na měsíc, stravné 36,- Kč na den. Prosíme zadejte trvalý příkaz na částku 1410,- Kč měsíčně. Případné přeplatky Vám budou zasílány pí hospodářkou na účet. V případě nejasností kontaktujte naši pí hospodářku. Je Vám k dispozici v PO, ÚT dopo, ST, PÁ ve své kanceláři.


Omluvy dětí
Milí rodiče, sms omluvy posílejte vždy do 8.30 hod na číslo 777 955 309. První, prosím, napište svou třídu dle barvy Č, M, Z, Ž, poté jméno dítěte a dobu nepřítomnosti.Toto mobilní číslo je určeno pro písemné omluvy, ne pro komunikaci. Pokud potřebujete mluvit s námi osobně:-) PO a ČT 775305205 zást., ÚT a ST 774305204 pí řed. PÁ obě čísla. Volání v době od 9.00 do 10.30 hod užívejte opravdu jen pro záležitosti, které osobní komunikaci skutečně vyžadují. Tuto dobu se nejvíce věnujeme Vašim dětem, probíhá posezení v komunitním kruhu, cvičení a řízená činnost. Děkujeme za spolupráci.


Kodex zaměstnance
Na naše internetové stránky přikládáme odkaz "Kodex zaměstnance ZMŠ", který vznikl jako reakce na události v lednu 2017. Jeho dodržování je základní podmínkou práce v naší MŠ. Jako Zdravá mateřská škola neakceptujeme jednání snižující lidskou důstojnost, nerespektování zásad Rámcového programu pro předškolní vzdělávání a zásad moderní komunikace. Se svým neadekvátním jednáním a šířenými dezinformacemi o naší škole se především musí vyrovnat jejich nositelé. Těšíme se na nový školni rok a přejeme Všem klidné dny. Tým MŠ Pohoda


Možnost pronájmu prostor školy
Mateřská škola nabízí v tomto školním roce krásné prostory tříd k pronájmu v době po uzavření školy (viz fotogalerie zde). Vhodné pro pravidelné taneční, sportovní a relaxační aktivity či semináře. Informace o podmínkách získáte na 775305205 či 774305204. Hezký den.


Fotografie z naší MŠ
Aktuální fotografie z akcí školy či jen z běžného dne najdete na adrese http://materskaskolkapohoda.rajce.idnes.cz/. Fotografujeme každou zajímavou událost, narozeniny, zajímavou práci nebo jen hru v MŠ či na zahradě nebo v lese. Přístup na album s momentky vašich dětí je pod heslem, které naleznete na nástěnce v šatně.

 

 


 

Pokud zde nenajdete, co jste hledali, vytočte číslo naší MŠ - 251 816 732, 774 305 204 nebo 775 305 205, rádi vám odpovíme. Po domluvě nás můžete navštívit kdykoliv.


 

 
 
 

 

 

Zpět