AKTUALITY

 


Screening pro předškoláky
V pondělí 25.3.2019 od 8.00 probíhá v červené třídě screening pro přihlášené předškolní děti. Děti z červené třídy se výjimečně scházejí do 8.45 v modré třídě, poté budou jako vždy ve své třídě.


Akce předškolák Mořský svět
Ve čtvrtek 28.3.2019 v 9.00 odjíždějí předškoláci autobusem do Mořského světa v Holešovicích. S sebou jako vždy batůžek s pitím a malou mlskou, velké školní svačiny vezeme s sebou. Návrat k obědu. Vybíráme 200Kč (doprava a vstup). Těšíme se, přijďte včas.


Den otevřených dveří
Milí rodiče, zveme Vás a Vaše děti na Den otevřených dveří v úterý 26.3.2019 - 8.30-11.30 a 14.00-17-00. Rádi Vás provedeme po naší mateřské škole a odpovíme na vaše otázky. Těšíme se na Vás.


ZÁPIS 2. a 3.května
Milí rodiče, aplikace pro elektronický zápis na stránkách MČ Praha 5 bude zpřístupněna 1.4.2019. Odevzdávání vytištěných přihlášek a návštěva s dítětem - ZÁPIS - je plánován na 2. a 3.5.2019. Vezměte s sebou vytisknuté přihlášky a hlavně své děti :-)naše klienty. Doba příchodu nemá na přijetí žádný vliv, proto zvolte dobu, která vyhovuje Vám i Vašemu dítěti, V případě, že se zde sejdete s více rodiči, můžete si s dítětem v klidu pohrát ve třídě. Těšíme se na Vás.


Prázdninový provoz
Milí rodiče, tento rok naše škola nemá prázdninový provoz, informace a možnosti přihlašování do jiných mateřských škol s provozem najdete včas v šatnách.


Sociální příspěvek na proplacení stravování
Rodiče ve složité sociální situaci mohou žádat MČ o příspěvek na proplacení stravování (žádosti visí v šatnách). Změny v platbě obědů mohou nastat až po oficiální informaci z MČ Praha 5 o uznání příspěvku.


Školné a stravné
Školné je pro tento rok 690,- Kč na měsíc, stravné 36,- Kč na den. Prosíme zadejte trvalý příkaz na částku 1410,- Kč měsíčně. Případné přeplatky Vám budou zasílány pí hospodářkou na účet. V případě nejasností kontaktujte naši pí hospodářku. Je Vám k dispozici v PO, ÚT dopo, ST, PÁ ve své kanceláři.


Omluvy dětí
Milí rodiče, sms omluvy posílejte vždy do 8.30 hod na číslo 777 955 309. První, prosím, napište svou třídu dle barvy Č, M, Z, Ž, poté jméno dítěte a dobu nepřítomnosti.Toto mobilní číslo je určeno pro písemné omluvy, ne pro komunikaci. Pokud potřebujete mluvit s námi osobně:-) PO a ČT 775305205 zást., ÚT a ST 774305204 pí řed. PÁ obě čísla. Volání v době od 9.00 do 10.30 hod užívejte opravdu jen pro záležitosti, které osobní komunikaci skutečně vyžadují. Tuto dobu se nejvíce věnujeme Vašim dětem, probíhá posezení v komunitním kruhu, cvičení a řízená činnost. Děkujeme za spolupráci.


Kodex zaměstnance
Na naše internetové stránky přikládáme odkaz "Kodex zaměstnance ZMŠ", který vznikl jako reakce na události v lednu 2017. Jeho dodržování je základní podmínkou práce v naší MŠ. Jako Zdravá mateřská škola neakceptujeme jednání snižující lidskou důstojnost, nerespektování zásad Rámcového programu pro předškolní vzdělávání a zásad moderní komunikace. Se svým neadekvátním jednáním a šířenými dezinformacemi o naší škole se především musí vyrovnat jejich nositelé. Těšíme se na nový školni rok a přejeme Všem klidné dny. Tým MŠ Pohoda


Fotografie z naší MŠ
Aktuální fotografie z akcí školy či jen z běžného dne najdete na adrese http://materskaskolkapohoda.rajce.idnes.cz/. Fotografujeme každou zajímavou událost, narozeniny, zajímavou práci nebo jen hru v MŠ či na zahradě nebo v lese. Přístup na album s momentky vašich dětí je pod heslem, které naleznete na nástěnce v šatně.

 

 


 

Pokud zde nenajdete, co jste hledali, vytočte číslo naší MŠ - 251 816 732, 774 305 204 nebo 775 305 205, rádi vám odpovíme. Po domluvě nás můžete navštívit kdykoliv.


 

 
 
 

 

 

Zpět